PROMOCJE

 

"POLEĆ NAS ZNAJOMYM"- dla dotychczasowych klientów
Oferta skierowana do naszych dotychczasowych klientów, za KAŻDEGO klienta, któremu PAŃSTWO polecą nasze biuro rachunkowe i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę, dostaną Państwo od nas usługi księgowe 1 miesiąc obsługi za symboliczną złotówkę!!!! Doceniamy zaufanie jakie okazują Państwo, przekazując księgowość w nasze ręce oraz polecając nas innym.

"NOWA FIRMA" – dla nowopowstałych firm
Bezpłatnie pomożemy w założeniu własnej firmy. Każdy, kto zdecyduje się i wybierze nasze usługi księgowe może liczyć na pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej: UM, ZUS, US, GUS. Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty i złożymy w odpowiednich urzędach. To wszystko dla Ciebie GRATIS.

Pierwsze trzy miesiące to jedyne 50,00 zł netto miesięcznie.

"NOWY KLIENT” - dla firm już istniejących, korzystających z innego biura
Oferta dla nowych klientów prowadzących już działalność gospodarczą, którzy zdecydowali się, że zmienią swoje dotychczasowe biuro rachunkowe i podpiszą umowę z nami. Przez pierwszy miesiąc cena za usługę to jedyne 1 zł abyś mógł sprawdzić jakość naszych usług. Przez kolejne miesiące zagwarantujemy Ci niższą cenę niż Twoje dotychczasowe biuro księgowe.

 

"PIT” -  rozliczenia roczne dla osób nieprowadzących działalności
Każde rozliczenie roczne PIT-37 (bez względu na ilość ulg do rozliczenia) po atrakcyjnej cenie- jedynie 20 zł.  W cenie rozliczenia możliwość wysyłki elektronicznej PIT do Urzędu Skarbowego- szybsze zwroty podatku oraz nie trzeba stać w długich kolejkach w Urzędzie Skarbowym a kopie rozliczenia wraz z potwierdzeniem wysyłki dostaniesz na miejscu u nas w biurze księgowym, wystarczy przynieść kopię PITu z poprzedniego roku.